Česky English
Technická podpora
support@bubik.cz 774 345 597

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy jsou produkty určené primárně k ochraně majetku, zabezpečení bytů, domů či komerčních prostor. Dokážou detekovat neautorizované narušení hlídaného místa a následně informovat pult centrální ochrany nebo alespoň poslat SMS majiteli.

Na českém trhu existuje velké množství různorodých zařízení v kvalitním či méně kvalitním provedení. My se specializujeme výhradně na ověřené produkty české společnosti Jablotron Alarms a to díky systémům Azor, OASiS a nejnovějšímu JA-100.

Jablotron AZORAZOR - bezdrátový mini GSM alarm pro ochranu bytů, chat, garáží, kanceláří a malých obchodů. Vyniká "bezstresovým" ovládáním a nenáročnou instalací. Základním prvkem systému je komunikátor. Používá GSM síť pro komunikaci s uživateli a pro přenos informací na pult centrální ochrany. Ke komunikátoru lze přiřadit 1 čtečku čipů, 10 detektorů a 10 oprávněných uživatelů. Objekt zabezpečí detektory pohybu osob, otevření oken a dveří, nebo detektory kouře. Je certifikován pro stupeň zabezpečení 1.

Jablotron OASiSOASiS - moderní bezdrátový zabezpečovací systém určený k ochraně domů. Hodí se pro obytné prostory, obchody, kanceláře, sklady dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. K Oasisu je v celé České republice nabízeno zaváděcí střežení pultem centrální ochrany na půl roku zdarma. Díky tomu lze zajistit, že při poplachu přijede zásahová jednotka.

Jablotron JA-100JA-100 - novinka, která byla představena v květnu 2011 na nejvýznamnějším veletrhu zaměřeném na zabezpečovací techniku IFSEC 2011 v anglickém Birminghamu. Umožňuje vytvořit sestavu, která rozsahem a funkcemi přesně odpovídá velikosti objektu a potřebám uživatelů.

Copyright © 2011, BUBIK s.r.o. Design by Bajola