Česky English
Technická podpora
support@bubik.cz 774 345 597

Starší projekty

Atheros ovladače - www.ath-drivers.eu

Ovladače pro síťové a bezdrátové karty a čipy Atheros
V roce 2006 jsme se rozhodli kvůli složité dosažitelnosti aktuálních ovladačů pro zařízení Atheros vytvořit vlastní web, kde by tyto byly volně ke stažení. Původně fun projekt však díky vyhledávačům brzy přerostl do globálnějšího měřítka a začátkem roku 2012 se může pyšnit téměř 200 ověřenými ovladači ke stažení a průměrnou návštěvností přes 10000 unikátních uživatelů denně. Vše je vytvořeno pomocí PHP5 s využitím MySQL.

Atheros Vendor - www.ath-device.eu

Vendor stringy Atheros zařízení
Pokusný projekt mající za úkol prozkoumat poptávku po existujících řetězcích, na jejichž základě se detekují známá Atheros zařízení od různých výrobců. Na začátku roku 2012 obsahuje databáze necelých 500 záznamů což shodou okolností odpovídá průměrně 500 unikátním webovým návštěvám denně. Již nyní můžeme říci, že web předěláme do plně produkčního stavu a následně se vrhneme na další značku. Vše je zapsáno v PHP4 a uloženo v MySQL.

BalonRock - www.balonrock.com

Balonrock - tradiční fotbalový turnaj muzikantů a rockový festival
Od roku 2003 vytváříme webovou prezentaci tradičního fotbalového turnaje muzikantů a rockového festivalu pod názvem BALONROCK. Jedná se o pokračování velmi dobrého nápadu s tím, že si kapely mezi sebou dopoledne zahrají fotbal následovaný večerním vystoupením. Festival nikde nezakotvil napevno a pokaždé se stěhoval, roce 2002 - Nelešovice, 2003 - Čekyně, 2004 - Domaželice, 2005 - Beňov a poslední v roce 2006 - Dluhonice. Jednalo se o jednoduchý dynamický web s využitím PHP3 a MySQL. Provoz webu byl ukončen v roce 2007.

CPU FOTO - www.cpufoto.eu

CPU Foto
Jeden starší projekt datující se do roku 2005. Díky možnosti fyzického přístupu k nově uváděným intelovským procesorům se zrodila myšlenka každý typ naskenovat a následně nabídnou zobrazení všetně vybraných technických parametrů s možnosti výběru třídění frekvence, FSB, revize, socketu, výrobního procesu, CPUID, počtu jader a neoficiálního názvu jádra. Web není od roku 2007 udržován ani nijak rozvíjen. Design nebyl nikdy řešen, zbytek je v velmi jednoduchý PHP kod s daty v MySQL databázi.

DORO & WARLOCK Revival - www.doro-revival.com

DORO & WARLOCK Revival

Dračí lodě - www.draci-lode.com

Dračí lodě posádek 7.rota, Dalmatin's Team a Škodováci
Web týkající se třech posádek dračích lodí: 7.rota, Dalmatin's Team a Škodováci.

Rockový festival Dřevohostice - www.drevorockfest.cz

Dřevohostický rockový festival
Dřevorockfest, jinými slovy dřevohostický rock fest se koná již od roku 2005 v krásném prostředí parku místního zámku, zhruba 12km východně od Přerova. Jedná se o pravidelný každoroční festival s kvalitním výběrem účinkujících, například Aleš Brichta, Karel Kahovec, Pirillo, Kreyson, Ivan Mládek, Anna K, apod. Web je postaven na redakčním systému WordPress 3.3.x.

ex-Levi & ex-BGS Levi - www.exlevi.cz

Web příznivců společnosti Levi a BGS Levi
Web příznivců a bývalých zaměstnanců společnosti Levi International a.s. a BGS Levi a.s. Společnost původem z Přerova po přestěhování do Brna neustále expandovala až se zalíbila svému největšímu konkurentovi, který ji v roce 2008 odkoupil. Po přihlášení najdete na webu různé fotografie z firemních akcí. Technicky je web zpracován pomocí PHP3 a MySQL.

ROZCESTNÍK - www.e-bay.cz

Rozcestník
Náhodně získaná doména, pro kterou zpočátku nebylo využití. Vzhledem k nedostupnosti české mutace webu ebay.com jsme jej zkusili zprovoznit kompletně v češtině s odkazy na původní mateřský web. Dalo se to čekat, po půl roce společnost eBay Inc. požádala o okamžité zrušení, vyhověli jsme jim. Následně jsme hledali jiné využití a použili ho jako rozcestník na některé naše projekty. Jedná se o statický web bez využití databáze, od roku 2008 není udržován ani nijak rozvíjen.

HAM NET - www.ham-net.cz

Radioamatérská síť HAM NET
Radioamatérská veřejnost již delší dobu volá po nějaké rychlejší síti, která by byla schopna nahradit zastaralý systém packet radio, řešením by mohl být HAM-NET, tedy vysokorychlostní radioamatérská síť postavená na modifikované WiFi technologií pracující v radioamatérských pásmech. Požadavkem zde byl co nejjednodušší návrh se zobrazováním reklamy, která by mohla provoz domény a webhostingu zaplatit nebo jeho cenu alespoň přiměřeně snížit. Z několika návrhů byl vybrán stávající model pracující s PHP4 a databází MySQL.

Křečík džungarský - www.krecek.eu

Křečík džungarský
Křečík džungarský je drobný křeček obývající kromě obydlí vaší klece také vysokohorské stepi ve Střední Asii, Kazachstánu, Mongolsku a severní Číně. Pod povrchem půdy si vyhrabává asi 1 m hluboké nory. Aktivní je především v noci, za soumraku a za svítání, ale i ve dne. Standardně zbarvený křečík džungarský má šedohnědou srst s úhořím pruhem na hřbetě, bříško a nožky má bílé. Více informací najdete na tomto profilovém webu. Vše je i zde zpracováno pomocí PHP4 a MySQL.

Torture restaurant Olomouc - www.mucirna.eu

Torture restaurant Olomouc
V druhé polovině roku 2006 vzniká v Olomouci na Komenského ulici podzemní restaurace zaměřená na různé speciality doplněna mnoha díly z raného středověku. Ačkoliv zde byla skvělá kuchyně, po čase se majitel nemovistosti nedokázal dohodnouit s nájemcem a provoz byl ukončen ...

Realtek ovladače - www.realtek.cz

Ovladače pro síťové a bezdrátové karty Realtek
Po velmi dobrých zkušenostech z projektu Atheros zkoušíme zprovoznit a udržovat i web s Windows ovladači pro síťové, bezdrátové a zvukové karty Realtek. Design webu je sice velmi strohý, avšak pro běžného uživatele dostatečně přehledný. Provoz je kupodivu zcela soběstačný a plně se zaplatí z reklamy. Na začátku roku 2012 nabízí ke stažení přes 8.5GB souborů, mezi nejžádanější pravidelně patří ovladače pro zvukové karty. Technicky je vše řešeno v PHP4 s využitím databáze MySQL.

Rada Sysopů Packet Radio - www.rsys.cz

Rada Sysopů Packet Radio
Zřejmě nejstarší web v naší správě jehož vznik sahá až do roku 1998. Je určen pro členy příznivců provozu packet radio, což je radioamatérská bezdrátová síť pracující primárně v pásmu 144 a 430MHz. V dnešní době je již větší část nabízených služeb této sítě nahrazena internetem, avšak i tak má mnoho příznivců. Technicky je web napsán v PHP4 s využitím MySQL, poslední úpravy proběhly v roce 2007, od té doby není web nijak rozvíjen.

Mikrovlnné ošetření dřeva - www.sanace-dreva.cz

Mikrovlnné ošetření dřeva a vysušování zdiva
Využití mikrovlnné technologie se začalo používat k hubení termitů v USA. Díky známým skutečnostem jako je vysoká účinnost (až 100 %), relativně malá pracnost a vzhledem k jiným metodám poměrně levná finanční náročnost, nachází tato technologie svou oprávněnost uplatnění i u nás. Jejím principem je zahřívání a pohyb molekul vody obsažené v dřevě a výrobcích ze dřeva, zdivu (vysoušení po zatopení), nebo živých organismech, působením mikrovlnné energie. I v tomto případě je web programován v PHP4 s využitím MySQL.

Secozvuk - www.secozvuk.cz

Profesionální reproduktorové soustavy a ozvučování
Česká obchodní značka SECO byla založena v roce 1995 a po celou dobu našeho trvání se zabýváme vývojem, výrobou, prodejem a instalacemi profesionálních reproduktorových soustav a zvukové techniky. Od roku 2002 společnost rozšířila své služby i v oblasti ozvučování. Opět je vše psánov PHP4 s využitím databáze MySQL.

Výuka španělštiny - www.slezacek.cz

Výuka a překlady - španělština, angličtina a polština
Jestliže máte zájem se naučit nebo zdokonalit ve španělštině či angličtině jste na správném místě. Výuka je vhodná pro začátečníky i pokročilé a probíhá individuálně v rozmezí jednoho až tří účastníků. Web přehledně informuje o nabízených možnostech a ve španělštině dokonce zdarma nabízí několik jazykových testů. Design jsme si nechali externě zpracovat, samotné programování s využitím PHP4 a MySQL nebylo nijak složité.

Profesionální nehtové studio - www.studioivana.cz

Profesionální nehtové studio Ivany Pěčkové
Pokud potřebujete profesionální a luxusní péči o vaše ruce a nehty v příjemném prostředí, jste na správném místě. V nabídce najdete klasickou manikúru, wellness péči o ruce, p-shine manikúru, modeláž nehtů a také prodej dárkových poukázek v různých hodnotách! V roce 2010 jsme převzali již existující design na němž jsme přepracovali zobrazování informací a také komplexně předělali editační část. Vše je postaveno na PHP4 s MySQL.

Rockový klub Šuplik - www.suplik.com

Rockový klub Šuplik
V roce 2003 začínáme spolupráci s nově vznikajícím přerovským rockovým klubem Šuplik. Zpočátku se spolupráce velmi dobře rozvíjí a web získává postupně nečekané dovednosti od detailního programu i s plakáty, přes fotky z akcí, diskusi, ankety až po podrobný popis vystupujících kapel. Bohužel od druhé poloviny roku 2007 začíná komunikace vinou provozovatele klubu váznout, což nakonec v roce 2008 končí odprodejem domény suplik.cz i suplik.com. Programově bylo řešeno vše v PHP3 s celkem složitým provázáním tabulek do MySQL.

Školský úřad Přerov - www.suprerov.cz

Školský úřad Přerov
Jednoznačně první oficiální pokus o HTML stránky, v té době samozřejmě pouze ve statické podobě. V době vzniku, v roce 1997, byl web v rozlišení 640x480 určen pro Školský úřad Přerov a následně pro Okresní úřad Přerov referát školství. Obsahoval úvodní slovo ředitele, mapku, detailní informace o školství, kontakty na všechny pracovníky, různé dokumenty, seznam školských zařízení a mnoho dalších detailů. Vše bylo zapsáno pouze v Microsoft Frontpage a uloženo do HTML a jednoduchého CSS v kodování Windows-1250.

Copyright © 2011, BUBIK s.r.o. Design by Bajola