Česky English
Technická podpora
support@bubik.cz 774 345 597

Služby

Společnost BUBIK s.r.o. vám nabízí spolupráci v následujících oblastech.

Správa serverů a sítí

Zajišťujeme komplexní správů malých, středních i rozsáhlejších sítí včetně dohledu nad funkčnosti celé IT infrastruktury. Součástí je vstupní analýza výchozího stavu a jeho popis následovaný doporučeními na změny a poté převzetí části nebo celé infrastruktury do správy.

Více ...

Webhosting

Nabízíme klasický webhosting ve třech geografických oblastech ČR, všechny naše servery nabízí plnou podporu skriptovacího jazyka PHP a databáze MySQL, na požádání je možno využívat i MSSQL. Součástí je samozřejmě zprovoznění emailů přes protokoly POP3 či IMAP.

Více ...

Programování webů

Pokud vás již omrzela vaše statická webová prezentace, můžeme vám naprogramovat téměř libovolnou funkčnost od vyhledávání přes fotogalerie až po ankety.

Více ...

SEO a copywriting

V případě, že již máte hotovou vlastní webovou prezentaci a chcete, aby vás vyhledávače zobrazovaly na předních pozicích, je třeba provést analýzu + upravení HTML kodu a následné také upravit texty a zajistit zvýrazněné zobrazování klíčových slov.

Více ...

Zálohování dat

Nikdo nechce přijít o svá důležitá data. Jejich cena se dá jednoduše spočítat například na vašem účetním oddělení. Kolik by stálo po ztrátě dat převést veškeré papírové podklady zpět do počítače a kolik lidí by na tom strávilo času? Určitě tomuto chcete předejít!

Více ...

Antivirové řešení

Antiviry jsou dnes trošku podceňované, k jejich spolehlivé funkčnosti je třeba hlídat nejen funkčnost samotných antivirový aktualizací, ale také systémové aktualizace operačního systému. Velkou roli také hraje nastavení vstupního firewallu.

Více ...

Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou dnes nezastupitelnou části řešení systémové bezpečnosti a to primárně jako ochrana před krádežemi či poškozením majetku, případný záznam pak může sloužit k dopadení pachatele.

Více ...

Zabezpečovací systémy

Pro ochranu před nechtěnou návštěvou slouží různé zabezpečovací systémy. My se specializujeme výhradně na produkty české společnosti Jablotron Alarms a to díky systémům OASiS a jednoduššího Azor.

Více ...

Fotografování

Další oblastí se zajímavým potenciálem růstu je kvalitní fotografování různých kulturních akcí, tomuto oboru se věnujeme již od roku 2003 a to hlavně díky přístrojům značky Nikon.

Více ...

Prodej hardware a elektroniky

Doplňkovou činností k nabízeným službám je nabídka vhodného hardware, kde se primárně soustředíme na značku Hewlett-Packard (HP) a to jak u počítačů či serverů, tak i u aktivních síťových prvků.

Více ...

Copyright © 2011, BUBIK s.r.o. Design by Bajola