Česky English
Technická podpora
support@bubik.cz 774 345 597

Prodej hardware a elektroniky

Jako přidanou hodnotu k námi dodávaným službám nabízíme ověřený a kvalitní hardware od značkových výrobců jako jsou Asus, Hewlett-Packard, Intel, Mikrotik, QNAP, Samsung a ZyXel.

Asus
Společnost Asustek nabízí velmi kvalitní a časem ověřené komponenty pro upgrade počítačů, jedná se především o základní desky a grafické karty. K dispozici jsou i velmi propracované řešení notebooků a levnějších netbooků.
Více viz www.asus.cz.

Hewlett Packard
Společnost HP je v naší nabídce zastoupena desktopovými stanicemi pro domáci i firemní využití, v komerčním prostředí navíc nabízíme rackové servery včetně komplexní síťové infrastruktury jako jsou například switche řady ProCurve.
Více viz www.hp.cz.

Intel
Tuto značku jistě není třeba představovat. Z portfolia této firmy dodáváme rychlé SSD disky a vícejádrové procesory pro stanice i servery.
Více viz www.intel.cz.

Mikrotik
Litevskou společnost Mikrotik není třeba v síťovém segmentu představovat, nabízí velmi kvalitní platformu na různorodá síťová řešení jako je vzdálené přihlašování, různé typy VPN, IPsec spoje a další.
Více viz www.mikrotik.com.

QNAP
QNAP TurboNAS řady Pro, Pro+ nebo ProII patří mezi technologickou špičku firemního řešení zálohování kritických dat na diskové RAID pole. Tyto produkty se vyznačují vysokou rychlostí a modularitou nabízeného řešení.
Více viz www.qnap.com.

Samsung
Korejská společnost Samsung je spíše známá jako výrobce chytrých mobilních telefonů, u nás však primárně zastupuje LCD monitory od 19 až po 27".
Více viz www.samsung.cz.

ZyXel
Pro levnější SoHo segment nabízíme ověřené řady ADSL/VDSL produktů ZyXel, switche, domácí routery a mnoho dalších síťových prvků.
Více viz www.zyxel.cz.

Nedá se jednoznačně říci, že tímto se naše nabídka vyčerpala. Dodáváme různá zařízení i od dalších výrobců, ale snažíme se udržovat určitou technologickou úroveň a předcházet tak problémům v budoucnu při využití nejlevnějších noname výrobků.

Copyright © 2011, BUBIK s.r.o. Design by Bajola