Česky English
Technická podpora
support@bubik.cz 774 345 597

DVD-Driver

Naše společnost nabízí již od počátku vypalované DVD s aktuálními ovladači běžně používaného hardwaru. Jejich výběr primárně závisí na poptávce při výrobě PC LYNX.

DVD Driver je vypalované jednovrstvé DVD-R médium určené primárně pro výrobu nebo montáž běžných PC. Jeho zakoupením získáte v té době aktuální ovladače většiny komponent jako jsou chipsety základní desky, zvukové kodeky, grafické a síťové karty, bezdrátove wifi prvky a některé další. Struktura DVD média je rozdělena do několika složek (adresářů) dle typu použitého hardware, jednoduše tak poznáte, zda potřebujete ovladače pro řadiče, procesory, základní desky, modemy, síťové prvky drátové či wifi, zvukové kodeky, grafické a televizní karty. Součástí každého DVD je samozřejmě soubor version.txt, kde najdete detailní popis rozdílů mezi verzemi a to již od rané beta verze tohoto média.

Pokud se podíváme trošku do historie, tak zjistíme, že počátky výroby vypalovaného média sahají až do začátku roku 2000, kdy byla vyrobena historicky první verze pod názvem CD-DRIVER. Po čase, jak velikost ovladačů narůstala, však již byl problém co na disk uložit a co už ne. Tento problém se na nějakou dobu povedlo vyřešit přechodem k DVD médiím, kde byla k dispozici o dost větší kapacita. Od srpna 2006 tak spatřil světlo světa nový produkt pod názvem DVD-DRIVER.

DOSTUPNÉ VERZE
CD-DRIVER řady 1.xx - ovladače pro Windows XP - již nepodporováno
DVD-DRIVER řady 2.xx - ovladače pro Windows XP, Vista a Windows 7 - již nepodporováno
DVD-DRIVER řady 3.xx - ovladače pro Windows 7 a Windows 8


CD-DRIVER verze 1.39c z 30.8.2006 DVD-DRIVER verze 2.07c z 31.1.2008 DVD-DRIVER verze 2.10 z 29.1.2010 DVD-DRIVER verze 2.12c z 30.4.2012

DVD-DRIVER řady 3.xx je možné i nádále u nás zakoupit, samotné aktualizace vychází přibližně jednou měsíčně. Pokud máte zájem o zaslání tohoto média v aktuální verzi, stačí nás kontaktovat emailem a uvést veškeré potřebné kontaktní údaje. Platba probíhá vždy předem na náš účet. Médium vám bude následně zasláno v ochranné obálce Českou poštou. Cena za jedno médium včetně poštovného je 150Kč včetně DPH.

Copyright © 2011, BUBIK s.r.o. Design by Bajola