Česky English
Technická podpora
support@bubik.cz 774 345 597

Ceník

Děkujeme vám za projevenou důvěru při pricházení informací s nabídkou služeb naší společnosti. Pro každou společnost připravujeme aktuální ceník služeb a produktů přímo na míru.

Správa serverů a sítí

Součástí správy sítí je cenová nabídka rozlišující samotnou správu dle počtu, typu a využití serverů, stanic (počítače, notebooky, netbooky, tablety, chytré mobilní telefony) a samotné sítě (počet aktivních manageovatelných zařízení jako jsou switche, routery, bridge apod.). Správa zahrnuje jak výchozí posouzení stavu, vyřešení existujících problémů, tak i následný rozvoj a to včetně možného propojení poboček.

Webhosting

Aktuální ceny webhostingu jsou uvedeny přímo v sekci webhosting. Speciální požadavky budou řešeny vždy individuálně na základě konkrétních podmínek a možností.

Programování webů

Programování je složitá tvůrčí činnost závisející na mnoha vstupních kritériích. Naše společnost má za sebou již několik úspěšných projektů a tak můžeme i vám nabídnout naše volné kapacity. Běžné zakázky řešíme pomocí kombinace skriptovacího jazyka PHP s databázi MySQL nebo Postgress. Cena za každou i započatou hodinu programování je 750Kč.

SEO a copywriting

Optimalizace textů pro vyhledávače se někdy až příliš přeceňuje. V dnešní době již tyto zvládají i složité české skloňování. Před každou změnou je nutno provést analýzu stávajícího stavu, z níž vyplyne případná nutnost samotné optimalizace. Některé texty či články je třeba také přepsat způsobem, z něhož bude patrné, které slova či slovní spojení jsou na webu nejdůležitější. Samotná vstupní analýza dle složitosti webu se pohybuje mezi 1500 až 3000Kč a vyplynou z ní základní postupy, jak lépe a výstižnějí zpracovat webové šablony v HTML. Samotný copywriting zásisí na složitosti textu k úpravě, cena se určuje v hodinové sazbě 650Kč za každou i započatou hodinu práce.

Zálohování dat

Se zálohováním kritických dat má naše společnost velké zkušenosti. Stejně jako někteří ostatní jsme prošli evolučním vývojem od přidávání zálohovacích disků do stávajících serverů, řešením na bázi USB připojení, samotné zálohovací servery platformy x86, jednoúčelové NAS zařízení až po velmi kvalitní, sofistikované a spolehlivé prvky síťových NAS. Před případným doporučením vhodného řešení je nutno provést analýzu aktuálního stavu sítě, provozuschopnosti stanic a serverů a následně možnosti zálohování v rámci aktivních síťových prvků. Analýzu včetně výstupního doporučení provádíme v hodinové sazbě 650Kč (za každou i započatou půlhodinu hodinu práce).

Antivirové řešení

Před samotnou analýzou je nutné s vedením organizace konzultovat bezpečnostní politiku firmy, na základě těchto výsledů je pak možno doporučit vhodné řešení napříč celou společností a to včetně možnosti centrální správy z jednoho místa. Analýza a konzultace se řeší jednorázovou částkou 1500Kč.

Kamerové systémy

I zde je nutno vše nejdříve konzultovat v rámci bezpečnostní politiky firmy a požadavků na kvalitu výstupu. Snímaný obraz je možno pouze zobrazovat nebo i nahrávat, ve druhém případě je však nutno zajistit souhlas státních orgánů. Datová vedení i samotná zařízení musí být co nejlépe chráněna před možnou sabotáží a rušením. Vstupní analýza musí proběhnout přímo na místě instalace ve spolupráci s dostupnou projektovou dokumentací kontrolovaných prostor. Cena vstupní analýzu a doporučení se pohybuje v hodinové sazbě 850Kč.

Zabezpečovací zařízení

Stejně jako kamerové systémy vám nabízíme i možnost implementace vhodného zabezpečovacícho zařízení a to jak v drátové, bezdrátové či kombinované technologií pomocí prvků společnosti Jablotron. Vstupní obhlídka a konzultace nabídky je v případě pořízení vybraného setu zdarma, v ostatních případech dle složitosti jde o částku v rozmezí 1500 až 3000Kč.

Ceník

Ceník dostupných služeb

Kontakt

Bubik s.r.o.
Želatovská 17
750 05  Přerov

+420 774 345 597 info@bubik.cz

Copyright © 2011, BUBIK s.r.o. Design by Bajola