Česky English
Technická podpora
support@bubik.cz 774 345 597

Hledáte grafické ovladače AMD?

27. února 2013 byl spuštěn nový web se zaměřením na grafické ovladače karet ATI a AMD pro Microsoft Windows. Již po prvních dvou měsících bylo jasné, že to byl velmi dobrý nápad, jelikož denní návštěvnost na začátku května dosahovala dle Google Analytics téměř 1500 unikátních čtenářů a přes 5000 zobrazných stránek. Dle dostupných demografických údajů také vychází, že nejčastěji k nám přicházejí zákazníci z USA, Turecka, Indonésie, Německa, Thajska, Indie, Brazílie, Polska, Velké Británie a Itálie. Nejpřekvapivější jsou právě přístupy z rozvíjejících se trhů v Turecku, Indonésii, Thajska, Indie a Brazílie.

Webové stránky www.amd-drivers.com chtějí nabídnout co největší počet dostupných ovladačů pro aktuální i starší grafické karty. AMD-Drivers nabízí výběr mezi ovladači pro Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8, vše s možným výběrem 32 nebo 64bitů.

Technicky vychází web z předešlých pokusů při tvorbě webů www.usb3-drivers.com a www.via-drivers.com. Koncept však neustále vylepšujeme a už nyní víme, že do konce roku 2013 spustíme ještě alespoň dva weby s podobným tématem.

www.amd-drivers.com www.amd-drivers.com
www.amd-drivers.com www.amd-drivers.com

Copyright © 2011, BUBIK s.r.o. Design by Bajola